kredyt na swoim


kalkulator kredytowy  mieszkania z dopłatami  doradztwo kredytowe

Mazowiecki Bank Regionalny S.A.
MBR S.A.
Mazowiecki Bank Regionalny S.A.
Po dopłaty do kredytów w Mazowieckim Banku Regionalnym można się udawać od: 2007-08-01
Tagi: MBR dopłat do kredytów, bank Mazowiecki
 

MBR S.A. w programie Rodzina na swoim

Mazowiecki Bank Regionalny S.A. został utworzony w drodze decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 18 czerwca 1996 roku a 15 lipca został wpisany do Rejestru Handlowego. Na przełomie 1997-2001 roku bank rozszerzył swoją działalność, co sprawiło, że zajął 12 miejsce w rankingu najlepszych banków w roku 2001.

Mazowiecki Bank Regionalny S.A. od momentu powstania działa i funkcjonuje samodzielnie. Jest najmniejszym bankiem zrzeszającym. Bank zabezpiecza płynność finansową 78 banków spółdzielczych z 7 województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko –mazurskiego, lubelskiego, podlaskiego, pomorskiego.


Bank posiada 7 oddziałów w Łodzi, Ciechanowie, Radomiu, Warszawie, Łowiczu, Piotrkowie Trybunalskim. Akcjonariuszami jest 85 banków spółdzielczych. Jest jednym z trzech banków, który jest instytucją finansową o wyłącznie polskim kapitale. Właścicielem banku są banki spółdzielcze. Bank posiada w całej Polsce 3317 bankomatów bez prowizji.

W ramach dopłat rządowych programu Rodzina na swoim Mazowiecki Bank Regionalny oferuje na korzystnych warunkach kredyt hipoteczny. Oferta skierowana jest dla młodych małżeństw lub osób samotnie wychowujących, co najmniej jedno dziecko do lat 25.

Maksymalny okres kredytowania lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego wynosi 35 lat. Oprocentowanie kredytu w Mazowieckim Banku Regionalnym S.A. wynosi od 6,17% ze stawką bazową. Bank pobiera marżę w wysokości 1,35% przy maksymalnym okresie kredytowania.

Należy zaznaczyć, że Mazowiecki Bank Regionalny S.A. nie finansuje inwestycji w całości. Z tego wynika, że jeśli kredytobiorca nie posiada żadnych dodatkowych środków, niestety nie może otrzymać kredytu w tym banku.

Kwota udzielenia kredytu nie może być wyższa niż 85% całkowitych kosztów, jakie ponosi bank. Wkład własny, jaki kredytobiorca musi zapłacić to 15 % wartości wybranej nieruchomości. Przez pierwsze 8 lat państwo dopłaca 50% wartości odsetek.




pomoc w uzyskaniu kredytu Rodzina na swoim